Daha önce hiç elit bir atlete karşı yarışmış mıydın?


Ne kadar hızlı olduğunun ya da nerede olduğunun önemi yok! Seni şehrin en hızlı genç maratoncusuna sanal bir takım yarışı ile meydan okumaya davet ediyoruz. Üç kişilik ekibini kur ve yarışa katıl. Ailemizin genç milli atleti Ercan’ın 1 saatte ulaştığı maksimum km’ye ne kadar yaklaştığını göster. Nike’dan büyük takım ödülünü kazanacak 2 ekipten biri ol.


Kurallar Basit! 🥕

Ercan'ın 1 saatte yaptığı maksimum km'ye her takım üyesi yarış gününde NRC app ile 20 dakikalık en hızlı koşusunu yaparak yaklaşmaya çalışacak. Toplam km'si Ercan'nın hız denemesine en çok yaklaşan takım, ödülün sahibi olan takımlardan biri olacak. Bu ödülü kazanmanın en garanti yolu. Diğer bir yolu da sadece yarışmayı tamamlamış olmak. Çünkü ikinci ödülün sahibi takım, hızı farketmeksizin yarışı tamamlayan tüm takımlar arasından kura ile seçilecek!

Bib / Göğüs Numarası

Bir araya gelmenin zorlaştığı bu yıla hatıra olması için ve planladığımız yarış deneyiminin birliktelik hissini pekiştirmesi için tüm katılımcılara tasarladığımız, yarışta kullanacakları göğüs numaralarını posta ile göndereceğiz.

Hemen Ücretsiz Kaydol

Büyük Ödül

Kazanan 2 takımın her üyesine Nike'tan sürpriz bir hediye!


_________________________________________________________________

Önemli Detaylar

-Katılım 35 takımla sınırlıdır. Kayıtlar başvuru sırasına göre tamamlanacaktır.
-Her takım üyesi yarış kayıt formunu doldurmalıdır.
-Ekipler 3 koşucudan oluşmalı. Ve her ekipte en az 1 kadın koşucu bulunmalı.
-Ekibin her üyesi en hızlı 20 dakikalık koşularını Nike Run Club uygulaması ile kayıt etmelidir. Diğer uygulamalarda yapılacak aktivite kayıtları geçerli sayılmayacaktır.

-Aktivite kayıtları belirlenen yarış gününde, 21 Kasım 2020 tarihinde kaydedilmiş olmalı. Diğer tarihlerde yapılmış olan koşular geçerli sayılmayacaktır.
-Yarışmacılar koşularını doğrulamak için göğüs numaraları ile çekildikleri fotoğrafın kullanıldığı ve aktivite sonuçlarının “süre-mesafe-hız” gözüktüğü Nike Run Club uygulaması görselini Volt Floyd Instagram hesabını etiketleyerek paylaşmalı ve teyit almalıdır.

İletişimde Kal!

Merak ettiğin tüm sorular için bizimle Instagram hesabımızdan iletişime geçebilirsin. Tüm gelişmelerden haberdar olmak için bizi takip etmeyi unutma.


Bizi Takip Et

0